Współpracuję z programem partnerskim EBrokerPartner dzięki, któremu zarabiam, nie wkładając swoich własnych pieniędzy. Sam program powstał w 2008 roku, a wcześniej działał jako firma Mediasoft Polska (Grupa eBroker), zrzeszając takie portale jak ebroker.pl, finansomania.net, biznes-firma.pl, opinie24.pl, ocenbank.pl czy porady-finansowe.pl. Jak wspominałem na wstępie, eBroker oferuje praktycznie same produkty finansowe. Jednak wśród tych wszystkich kredytów i pożyczek zachowało się również kilka programów pozafinansowych. Dla przykładu możemy polecać jazdę próbną w salonie samochodowym, operatorów komórkowych, portale wycieczkowe czy zakupy w internetowym sklepie spożywczym.

PROWIZJE

Czyli to co nas interesuje najbardziej!Program rozlicza się z nami w kilku modelach

-CPL (Prowizja za lead)

-CPS (Prowizja za sprzedaż)

-CPA (Prowizja za akcję wykonaną na wygenerowanym leadzie)

Każdy program posiada swoją stawkę.  Warto także wspomnieć, że każda konwersja, aby mogła zostać uznana za prawidłową, musi spełniać odpowiednie warunki.

Zakres prowizji od ok. 1zł do 300zł !!

eBrokerPartner oferuje drugi poziom prowizji w wysokości 5%, 10% lub 15% w zależności od zarobków partnera. (WOW!)

Minimalna płatność wynosi 1 zł. Program jest oczywiście przeznaczony zarówno dla osób fizycznych jak i dla firm. Aby wypłacić zgromadzoną prowizję, trzeba do 7 dnia następnego miesiąca, po przekroczeniu progu wypłat, zatwierdzić rachunek lub fakturę w panelu partnerskim. Program sam wystawia za nas faktury.

Współpraca odbywa się tak jak w większości programów tego typu, na zasadzie umowy dzierżawy powierzchni reklamowej, dlatego wszelkie obowiązki związane z rozliczeniem płatności spoczywają na głowie partnera.

Płatność dokonywana jest prosto na konto bankowe.

Dodatkowo każdy partner na start za rejestracje otrzymuje bonus w wysokości 50 zł!

JEŚLI CHCESZ OTRZYMAĆ SZKOLENIE SKŁADAJĄCE SIĘ Z 4 PROSTYCH ETAPÓW, W KTÓRYM NAUCZĘ CIĘ JAK ZARABIAĆ CO MIESIĄC KWOTĘ PONAD 1000ZŁ PRACUJĄC 2-3h DZIENNIE KLIKNIJ TUTAJ

KOŃCZĄC 4 ETAPY JUŻ ZAROBISZ SWOJE PIERWSZE PIENIĄDZE W WYSOKOŚCI

Dodatkowo otrzymujesz:

-wsparcie w swoim biznesie

– strone internetową

– strone przechwytującą

– fanpage – jak prowadzić przejrzystą strone

– post sponsorowany (zawierający nośne hasła i link do strony)

– bazę mailingową (autoresponder)

-dostęp do grupy ze wsparciem