Czym jest FutureNet

FutureNet jest to portal społecznościowy, który rozwija się także w sektorach:Social Media, Multimedia, Gry Online, Narzędzia Online, Zarabianie Online. Platforma dostępna w wielu językach w tym w języku polskim!

FutureNet różni się tym od pozostałych portali społecznościowych, że aż 90% swoich dochodów dzieli z użytkownikami! Czyli postując, pisząc ze znajomymi, grając dostajesz prowizje z dochodów firmy!

Firma FutureNet posiada także dochody zewnętrzne m.in. usługi IT, video produkcja, grafika komputerowa, sprzedaż własnych gier, sprzedaż własnych produktów (np. kubki,koszule), wynajem aut długoterminowo (www.futurenetlease.com) sprzedaż reklam, produktach online oraz z programu matrycowego.

Kawiarnie FutureNet! W projekcie jest otwarcie kawiarni w nowo powstającej galerii we Wrocławiu, która ma być nowoczesna. Przychodząc do kawiarni otrzymasz dodatkowo np. w postaci wyższego bonusu social media points. 

Bitbay – zapowiedział wprowadzenie nowej kryptowaluty – FuturoCoin. Informację przekazał podczas wystąpienia na konferencji FutureNet World Convention w Chinach. Futoro Coin ma być wprowadzony na giełdę w styczniu 2018 roku.

W FutureNet zarabiać możemy także poprzez MATRYCE, które w połączeniu z FutureAdPro daje efekt wybuchowy gotówki na nasze konta! Podczas wypłacania z FutureAdPro 5% odkładane jest na matrycę w portalu FutureNet, wymuszjąc na Tobie kupno wyższych pakietów. W matrycach zarabiamy, aż do 10 poziomu i zarabiamy także na “spadochroniarzach”, czyli poleconych naszych sponsorów i nadsponsorów, którzy w wyniku wymuszonej trójkowej matrycy trafili do nas.

Dołącz do mojego zespołu i zarabiaj razem z nami na MATRYCACH rejestrując sie z TEGO LINKU

Rejestrując się z tego linku staje się automatycznie Twoim sponsorem, dzieki temu możesz liczyć na moja pomoc na Facebooku lub Futurenet. Nie inwestuj z linku innego sponsora, ponieważ srodków nie da się potem przenieść, a zainteresowanie lub wiedza innego sponsora może byc nie wystarczająca by pomóc ci zacząc zarabiać.


FutureAdPro to platforma reklamowa, która pomaga pokazać naszą strone większej publice. Projekt ten wystartował oficjalnie 8 kwietnia 2016 roku. Dzięki pakietom AdPack FutureAdPro stwarza nam idealne warunki do reklamowania się zupełnie ZA DARMO!!

Nigdy wcześniej nie było tak dobrze przygotowanego programu revenue share, który posiada tak potężne zaplecze produktów! Każdego dnia pojawia się wiele tego typu projektów, ale to FutureAdPro zasługuje na szczególną uwagę!

FutureAdPro daje nam możliwość geo-targetowania, czyli kierowania reklamy na konkretną grupę docelową wybierając wiek, płeć, kraj i język. Zwiększając zasięg naszej grupy docelowej!


Trzy sposoby zarabiania

1. ZARABIANIE NA PACZKACH REKLAMOWYCH

Kupując paczkę reklamowy AdPack otrzymujesz 160 lub 800 wyświetleń swojej strony w zależności od rodzaju paczek jakie posiadasz oraz dodatkowo uprawnia Cię on do udziału w podziale wpływów ze sprzedaży reklam i innych źródeł dochodu za wykonanie czynności, jaką jest obejrzenia 10 reklam dziennie. Wysokość dziennych naliczeń zależy przede wszystkim od obrotów jakie generuje firma.

Podczas drugiego eventu we Wrocławiu firma wprowadziła nowe paczki o wartości $10, które pracują wolniej (80% prędkość) w porównaniu z tymi za 50$.

2. ZARABIANIE ZA WŁASNY ZESPÓŁ

FutureAdPro oferuje swoim partnerom prowizję od zakupu pakietów AdPack z osób zaproszonych przez nas do 5 poziomu.

Za każdym razem, gdy jakaś osoba z Twojego zespołu zakupi pakiet AdPack, Ty otrzymasz prowizję, której wysokość zależy od posiadanego abonamentu.

Posiadając opłacony abonament zarabiasz wyższe prowizje z zaproszonych partnerów oraz wtedy możesz zakupić większą ilość AdPacków, co możesz zobaczyć w tabelce po prawej stronie.

3. ZARABIANIE NA SPRZEDAŻY SWOICH PRODUKTÓW

FutureAdPro to świetne narzędzie do reklamowania swoich stron i produktów. Dodaj link, stwórz reklamę i pozyskuj klientów, którzy sami będą napływać!

Zarejestruj się już dziś KLIKNIJ TUTAJ i dołącz do naszego zespołu. Rejestrując się z tego linku staje się automatycznie Twoim sponsorem, dzieki temu możesz liczyć na moja pomoc na Facebooku lub Futurenet. Nie inwestuj z linku innego sponsora, ponieważ srodków nie da się potem przenieść, a zainteresowanie lub wiedza innego sponsora może byc nie wystarczająca by pomóc ci zacząc zarabiać.